Δηλώσεις προτιμήσεων ομίλων σχολικού έτους 2017-2018

Οι μαθητές του ΠΓ Αγ. Αναργύρων καλούνται μέχρι και την Πέμπτη 12/10/2017 να δηλώσουν τις προτιμήσεις τους για τους ομίλους που θα λειτουργήσουν κατά το σχολικό έτος 2017-2018 συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική φόρμα η οποία είναι διαθέσιμη εδώ.

Οι όμιλοι που θα λειτουργήσουν για το σχολικό έτος 2017-2018 είναι οι εξής:

1. Μεσαιωνικές πόλεις και κάστρα της Ευρώπης. Τ. Παπατρέχα (Πέμπτη).

2. "Γνωρίζοντας τον κοντινό μας άλλο" Μια περιδιάβαση στους πολιτισμούς των Βαλκανίων. Γ. Τσερπές (Πέμπτη).

3. Ο βυζαντινός πολιτισμός στην Ελλάδα του 21ου αιώνα: τέχνη, γλώσσα, καθημερινή ζωή. Π. Χιονίδης (Δευτέρα).

4. Το Διαδίκτυο των Πραγμάτων (Internet of Things) στην Υπηρεσία της Εκπαίδευσης (STEM). Β. Κωστόπουλος (Δευτέρα).

5. Όμιλος Αγωγής Υγείας: από το Εγώ στο Εσύ στο Εμείς ΙΙ. Ε. Ανδρουτσοπούλου (Τετάρτη).

6. Ελληνικοί Παραδοσιακοί Χοροί: Τρόπος προσωπικής έκφρασης και γνωριμίας με τη λαϊκή παράδοση. Δ. Σκυριανόγλου (Δευτέρα).

7. Όμιλος ανταλλαγής μαθητών με Γαλλία. Μ. Παναγιωτοπούλου (Παρασκευή).

8. Ανακαλύπτοντας τη θεωρία παιγνίων μέσα από τα ηλεκτρονικά παιχνίδια. Θ. Αναγνωστόπουλος.

9. Αερομοντελισμός ΙΙ. Χ. Μουρατίδης.