Δήλωση μη προσέλευσης για τους μαθητές του ΠΓ Αγ. Αναργύρων (μέχρι Τρίτη 12/5/2020)

Ενόψει της επαναλειτουργίας του Πειραματικού Γυμνασίου Αγ. Αναργύρων, από τη Δευτέρα 18 Μαΐου 2020, καλούνται οι γονείς-κηδεμόνες, οι οποίοι προτίθενται να μην στείλουν τα παιδιά τους στο σχολείο για λόγους υγείας, να το δηλώσουν άμεσα συμπληρώνοντας υπεύθυνη δήλωση. Την υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση μπορούν να καταθέσουν στη σχολική μονάδα (καθημερινά, 09.00-13.00) ή να αποστείλουν στο email του σχολείου.

Θα σας παρακαλούσαμε οι δηλώσεις να γίνουν μέχρι και την Τρίτη 12 Μαΐου 2020, ώστε το σχολείο να προχωρήσει άμεσα στον καταρτισμό του προγράμματος και στην κατάλληλη διαρρύθμιση των τάξεων για τους μαθητές που θα προσέλθουν στις σχολικές αίθουσες.

Το έντυπο Υπεύθυνης Δήλωσης είναι διαθέσιμο εδώ.