Όμιλοι 2012-2013

ΟΜΙΛΟΙ 2012-2013

Το σχολείο μας έχει αναλάβει πρωτοποριακή δράση στις παρακάτω ενδιαφέρουσες πτυχές της παρεχόμενης γνώσης, με σκοπό οι μαθητές μας να αποκτήσουν δεξιότητες σε μία πληθώρα γνωστικών αντικειμένων που ναι μεν στηρίζονται στα σχολικά τους μαθήματα αλλά επεκτείνονται και σε ερευνητικό εξωσχολικό επίπεδο.

1. Όμιλος "Τέχνη και Μαθηματικά". Υπεύθυνη κ. Μπιτσιτέ Βάια. Για να δείτε το πρόγραμμα του ομίλου πατήστε εδώ.

2. Όμιλος "Αερομοντελισμός". Υπεύθυνος κ. Μουρατίδης Χρήστος. Για να δείτε το πρόγραμμα του ομίλου πατήστε εδώ.

3. Όμιλος "Ο Κύκλος της Ζωής". Υπεύθυνη κ. Μιχαηλίδου Ματίνα. Για να δείτε το πρόγραμμα του ομίλου πατήστε εδώ.

4. Όμιλος "Στηρίζομαι στα Πόδια Μου". Υπεύθυνη κ. Ανδρουτσοπούλου Εύα. Για να δείτε το πρόγραμμα του ομίλου πατήστε εδώ.

5. Όμιλος "Παίζοντας με τις λέξεις: Τα μυστικά της ρητορικής τέχνης". Υπεύθυνη κ. Πιτρόπου Αικατερίνη. Για να δείτε το πρόγραμμα του ομίλου πατήστε εδώ.