Ηλεκτρονικό περιοδικό "Πρότυπος Λόγος" από τους μαθητές του ΠΓ Αγ. Αναργύρων (2ο τεύχος - σχολικό έτος 2022-2023)

Κυκλοφόρησε το 2ο τεύχος του περιοδικού "ΠρόΤυπος Λόγος" που με μεγάλη αγάπη και επιμέλεια  δημιούργησαν  οι μαθητές του ομίλου Ηλεκτρονικού Περιοδικού με υπεύθυνη την κα. Ζωή Σταμπουλίλη, καθηγήτρια φιλόλογο (ΠΕ02).

Τη συντακτική ομάδα του 2ου τεύχους "ΠρόΤυπος Λόγος" αποτέλεσαν οι μαθητές/-τριες του σχολείου: Αλεξάκη Σοφία, Αντωνίου Ουρανία, Αράπη Αγγελική, Βαλσαμίδη Αγγελική, Γιαννακοπούλου Σπυριδούλα, Γκούβα Ευθαλία – Μαρία, Δεσποτάκη Μαρία, Καρβούνη Ζωή, Καρβούνη Μαρία, Κιτσάκης Ιωάννης, Κωνσταντάς Δημήτριος, Μουζακίτη Χρυσάνθη, Νομικού Ηλιάννα, Παπαδοπούλου Δέσποινα, Παπασωτηρίου Ιωάννης, Τσάτσαρη Ζαφειρούλα, Τσουνιάς Μιχαήλ-Άγγελος, Φραγκιαδάκη Μαρία – Ελισάβετ.

Μπορείτε να δείτε το 2ο τεύχος του περιοδικού "ΠρόΤυπος Λόγος" (για το σχολικό έτος 2022-2023) εδώ (σε μορφή pdf) αλλά και εδώ (SchoolPress).