Βράβευση του ΠΓ Αγ. Αναργύρων από τα Εducation Business Awards 2018

Με χρυσό (gold) βραβείο από τα Education Business Awards 2018 βραβεύτηκε και φέτος το ΠΓ Αγ. Αναργύρων.

Αυτή τη φορά η βράβευση ήταν στην κατηγορία "Καινοτομία στη Διδασκαλία" και το ΠΓ Αγ. Αναργύρων βραβεύτηκε για το βιοματικό τρόπο εκμάθησης, μέσα από εμπειρίες, σε όλες τις επιστήμες, ο οποίος επιτεύχθηκε μέσα από τη συμμετοχή του σχολείου μας στο πρόγραμμα Science through Experiment in Europe που εντάσσεται στο πλαίσιο Erasmus+.

EDUC BUSS AWARDS 2018s

Στην εκδήλωση, εκ μέρους το σχολείου, παρεβρέθηκαν ο διευθυντής κ. Χρήστος Μουρατίδης και ο μαθηματικός κ. Βασίλης Κωστόπουλος.

Δείτε την τελετή βράβευση του ΠΓ Αγ. Αναργύρων στα Education Business Awards 2018 εδώ (η απονομή στο ΠΓ Αγ. Αναργύρων ξεκινά στο 47:33 και τελειώνει στο 48:37).

Περισσότερες πληροφορίες για τα Education Business Awards 2018 και τον πλήρη κατάλογο των φετινών βραβεύσεων μπορείτε να βρείτε εδώ.